Jesteś tutaj: Start / Dyrekcja

Dyrekcja

Zadaniem gimnazjum jest przede wszystkim rozwijać zainteresowania uczniów, mobilizować do pracy, a także pomagać szukać nowych dróg, nowych rozwiązań. Efektem szkolnych zmagań będzie osiągnięcie zamierzonego celu - przekonanie samego siebie co do kierunku własnego kształcenia. To nauka decyduje o naszej przyszłości, o wyborze  wymarzonej szkoły, o dalszym naszym życiu. Warto więc zainwestować w samego siebie.

Tylko ciężka praca przyniesie wymierne efekty, sprawi autentyczną satysfakcję i przyjemność z osiągania zamierzonych celów. Baza, otoczenie i dobrze przygotowana kadra pedagogiczna szkoły zapewniają naszym uczniom zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności.

Lata naszej pracy zawodowej - pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej wiążą się z wieloma przeżyciami, doświadczeniami, sukcesami. Dążymy do wszechstronnego rozwoju ucznia, harmonijnie realizujemy zadania w zakresie nauczania i wychowania. Troszczymy się o uczniów mających trudności w nauce oraz rozwijamy zdolności uczniów poprzez organizowanie kół zainteresowań. Angażujemy się w pracę pozalekcyjną, koła zainteresowań, zajęcia fakultatywne, sportowe, przygotowujemy uczniów do konkursów.

Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Mochowie
mgr Lilianna Nejman