Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

       Sukces każdego ucznia odniesiony w zawodach sportowych, konkursie przedmiotowym, olimpiadzie, itp. jest zarazem sukcesem prowadzącego go nauczyciela, a także sukcesem całej szkoły. Jesteśmy dumni, gdy nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki w  konkursach kuratoryjnych, gminnych czy też ogólnopolskich. Świadczy to o dobrej pracy nas wszystkich - uczniów i nauczycieli. Uczniowie naszej szkoły dostarczają nam wielu powodów do dumy, są bowiem laureatami różnych konkursów.

 

rok szkolny 2017/2018

 

 

  • Mariusz Struś – III m. w II Powiatowym Turnieju Wiedzy Ekonomicznej (laureat)

  • Kacper Paczkowski – V m. w XVI Regionalnym Konkursie Historycznym: „Polska Jagiellonów” (finalista)

  • Powiatowy konkurs recytatorski: „W poezji jest źródło” – Mariusz Struś III m.

  • Powiatowy konkurs poetycki: „Czy tak trudno być poetą?” – Patrycja Szpanelewska III m.

  • Rejonowy konkurs poetycki: „Płock – miasto przyszłości” – Karolina Lisiecka – III m.

  • Natalia Hińcz – II m. w Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Gozdowie: „W hołdzie Janowi Pawłowi II”

  • Natalia Hińcz, Małgorzata Brzezińska – wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez LO w Sierpcu pt.: „W poezji jest źródło” – na podstawie twórczości Leopolda Staffa

  • X Ogólnopolski Konkurs Poetycki: „Przecież każdy pisze wiersze” – udział: Patrycja Szpanelewska, Natalia Gachewicz, Karolina Lisiecka

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur 2018” – Filip Gołębiewski

  • IV Międzygimnazjalny Konkurs Biologiczny (LO Sierpc) – etap rejonowy: Zuzanna Kozłowska, Patrycja Szpanelewska

  • Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (LOP Płock) – etap rejonowy: Mariusz Struś, Sylwia Wiśniewska

  • Julia Ręczkowska I m. (finalistka), Julia Wiśniewska III m. – etap dekanalny (rejonowy): Konkurs Wiedzy Religijnej „Benedictus”

  • Kamil Centkowski, Mariusz Struś, Julia Ręczkowska – etap diecezjalny (wojewódzki) Ogólnopolska Frańciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kostce

  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej: „Młodzież zapobiega pożarom” – Wojciech Struś zakwalifikował się do eliminacji powiatowych

  • Szkolny konkurs: „Bezpieczni w sieci” – I m. Patrycja Szpanelewska, II m. Sławomir Zwoliński, III m. Natalia Gachewicz

  • VII powiatowy konkurs multimedialny: „Zagrożenia w sieci” – Julia Zarecka III m.

  • VI edycja konkursu fotograficznego: „Dziadkowie i wnuki – historia zaklęta w fotografii” – Kamil Centkowski – wyróżnienie

  • Konkurs plastyczny: „Moja przygoda w muzeum” – Amelia Wiśniewska – wyróżnienie

  • IX edycja konkursu rysunkowego pt.: „Architektura w ołówku” – Małgorzata Brzezińska – wyróżnienie

  • XVI ogólnopolski konkurs plastyczny: „Tradycje wielkanocne” – Amelia Wiśniewska – praca zakwalifikowana na wystawę

  • Szkolny konkurs plastyczny: „Zdrowy styl życia” – Natalia Hińcz I m., Amelia wiśniewska II m., Julia Ręczkowska III m.

 

osiągnięcia sportowe 2017/2018

 

  • I m-ce w zawodach rejonowych w piłce nożnej "Piłkarska  Kadra Czeka" - Mochowo:

              Nina Truchlewska                       Bartosz Zawadzki

              Izabela Hińcz                             Wojciech Struś

              Ewelina Krzeszewska                  Bartłomiej Pączkowski

              Wiktoria Świeżyńska                   Mateusz Szymański                 

              Karolina Morawska                     Kacper Krajęta

              Paulina Bońkowska                     Bartosz Jarzyński      

              Natalia Hińcz                             Kamil Zawadzki

              Maja Pączkowska                       Krzysztof Piotrowski

              Joanna Adamczyk                      Dariusz Nawrocki

              Martyna Gierłowska                    Kamil Centkowski

              Michalina Gierłowska                  Marcin Cybulski

              Karolina Smolińska                     Arkadiusz Umiński

              Karolina Kamińska                      Maciej Sieciński

                                                              Jakub Cichocki

                                                              Mateusz Ruciński

 

  • III m-ce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej - Gozdowo: Natalia Bętlewska, Karolina Grudzień, Magdalena Złotnicka

  • I m-ce w powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej - halowa piłka nożna - Szczutowo: Natalia Hińcz, Maja Pączkowska, Karolina Grudzień, Nina Truchlewska, Natalia Bętlewska, Magdalna Złotnicka

  • I m-ce w rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej - Mochowo: Magdalena Złotnicka, Natalia Bętlewska, Olga Jagielska, Karolina Grudzień, Nina Truchlewska, Natalia Hińcz, Maja Pączkowska

 

 

 

 

I semestr   2016/2017

  • Justyna Jakubowska – finalistka kuratoryjnego konkursu z języka polskiego

  • Klaudia Wesołowska – II m-ce w powiatowym konkursie recytatorskim – Wiersze Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

  • Natalia Łykowska – III m-ce w powiatowym konkursie recytatorskim „Wiersze Karola Wojtyły”

  • Klaudia Wesołowska – wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim organizowanym przez LO w Sierpcu

  • Natalia Łykowska  - III m-ce w powiatowym konkursie piosenki polskiej (organizator: Gimnazjum Miejskie w Sierpcu)

  • Natalia Hińcz – wyróżnienie w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu – poezja K. K. Baczyńskiego

  • Wojciech Struś – III m-ce w konkursie matematycznym „Mikołajkowe zmagania z matematyką” zorganizowanym przez Gimnazjum Publiczne im. biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu

  • Klaudia Listkowska, Marcelina Stelmańska – konkurs biologiczny, etap rejonowy

  • Mariusz Struś – konkurs historyczny, etap szkolny

  • konkurs im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” – etap ogólnopolski: Sandra Szymborska, Julia Rojewska

  • wojewódzki konkurs dla gimnazjalistów „Trzy matki Jana Pawła II” – etap rejonowy: Mariusz Struś

  • ogólnopolski konkurs wiedzy o św. siostrze Faustynie – etap szkolny: 1 m-ce Mariusz Struś, 2 m-ce Martyna Truchlewska, 3 m-ce Natalia Hińcz, 3 m-ce Kamil Centkowski

  • konkurs „Mój szkolny kolega z misji” – etap ogólnopolski: Amelia Wiśniewska, etap szkolny: Sandra Szymborska

  • Franciszkańska Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe – etap wojewódzki: Mariusz Struś, Natalia Hińcz, Kamil Centkowski

  • konkurs wiedzy religijnej „Benedictus” – etap szkolny: Martyna Truchlewska, Kamil Centkowski (zakwalifikowani do etapu okręgowego)

  • Justyna Jakubowska, Martyna Truchlewska – konkurs wiedzy „Promocja zdrowego stylu życia” organizowany przez PCK – etap szkolny i etap rejonowy

  • Marcin Szylak – II etap konkursu z języka angielskiego organizowanego przez LO im. Wł. Jagiełły w Płocku

  • Amelia Wiśniewska – I m-ce konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż wsi”

  • konkurs „Eco moda”:  Maja Leszczyńska – nagroda publiczności, Radosław Chmielewski i Izabela Górecka – wyróżnienie

  • konkurs plastyczny „Sienkiewiczowski bohater w oczach współczesnej młodzieży”: Amelia Wiśniewska, Natalia Hińcz – wyróżnienie

  • konkurs multimedialny „Zagrożenia w sieci”: Julia Rojewska, Mateusz Nadrowski – wyróżnienie

 

SPORT

 

  • Memoriał L. A. w Goleszynie – III m-ce sztafeta dziewcząt i III m. sztafeta chłopców – Angelika Wesołowska, Patrycja Osuch, Martyna Truchlewska, Dorota Cichocka

  • Biegi przełajowe w Studzieńcu – I m-ce zespołowo – Mariusz Struś, Krystian Kruszyński

  • III m-ce drużyna dziewcząt w piłce siatkowej – zawody międzypowiatowe

  • II m-ce w powiecie w turnieju piłki siatkowej chłopców

  • I m-ce w powiecie w Turnieju Mikołajkowym Piłki Nożnej Chłopców

  • II m-ce w Plebiscycie Ziemi Sierpeckiej jako drużyna roku

  • I m-ce w Orlikowej lidze dziewcząt – GKS Góra

  • II m-ce w powiatowym turnieju halowej piłki nożnej - Szczutowo

 

II semestr   2016/2017

 

  • Justyna Jakubowska – finalistka Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego – etap wojewódzki

  • Trzecia edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Biologicznego organizowanego przez LO w Sierpcu: Marcelina Stelmańska – II m-ce,  Klaudia Listkowska – III m-ce

  • Szymon Bednarski – I m-ce w I Powiatowym Turnieju Wiedzy Ekonomicznej

  • Justyna Jakubowska – II m-ce w konkursie matematycznym dla uczniów gimnazjum w Sikorzu

  • Natalia Hińcz – wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Szukałem Was a teraz Wy przybyliście do mnie”; I m-ce w szkolnym konkursie recytatorskim; I m-ce w szkolnym konkursie wiedzy o teatrze

  • Mariusz Struś – udział w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Papieskiego dla Gimnazjalistów „Trzy matki Jana Pawła II”

  • Kamil Centkowski – II m-ce na etapie rejonowym, finalista na etapie diecezjalnym w Konkursie Wiedzy Religijnej „Benedictus” dla uczniów gimnazjów diecezji płockiej; II m-ce na etapie diecezjalnym, finalista na etapie ogólnopolskim w Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe

  • Justyna Jakubowska - III m-ce etap rejonowy konkursu PCK „Promocja zdrowego stylu życia”

  • Marcin Szylak – II m-ce w konkursie „Mnie ta ziemia od innych droższa” – tłumaczenie wiersza

  • XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje Wielkanocne” – Amelia Wiśniewska, Natalia Hińcz, Karolina Lisiecka i Maja Leszczyńska – prace zakwalifikowane na wystawę

  • Amelia Wiśniewska – II m-ce w konkursie ornitologicznym „Ptaki gatunków ginących”

  • etap regionalny XXX edycji 2016/17 ogólnopolskiego konkursu „Mój las”: Julia Ręczkowska – I m-ce, Natalia Gachewicz – II m-ce

  • konkurs plastyczny „”Moja przygoda w muzeum”: Amelia Wiśniewska – wyróżnienie

  • konkurs KULINARIADA 2017:  „Kuchenne czary mary” – Marcelina Stelmańska i Klaudia Listkowska – wyróżnienie

  • Martyna Truchlewska – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej: I m-ce etap gminny, III m-ce etap powiatowy

 

SPORT

 

  • Karolina Kamińska – I m-ce w finale wojewódzkim „Piłkarska Kadra Czeka”

  • Wyróżnienie w konkursie tańca „Kołomyjka” w Sierpcu: Amelia Wiśniewska, Mateusz Skrzyński, Joanna Adamczyk, Adrian Grzywiński, Natalia Hińcz, Kamil Centkowski

  • II m-ce w zawodach powiatowych piłka siatkowa dziewcząt

  • II m-ce w zawodach wojewódzkich piłka nożna chłopców(uczniowie kl. Ic)

  • I m-ce w zawodach wojewódzkich piłka nożna dziewcząt (uczennice kl. Ia, Ib, IIa, IIb)

  • II m-ce w powiecie w turnieju piłki nożnej chłopców

  • II m-ce w województwie w turnieju „Piłkarska Kadra Czeka…”

  • I m-ce w powiatowym turnieju piłki nożnej „6”

  • I m-ce w rejonowym turnieju piłki nożnej „6”

  • I m-ce w rejonowym turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”

  • II m-ce w halowym turnieju „piłka nożna dziewcząt” – powiat

  • I m-ce w międzywojewódzkim turnieju halowym w Skrwilnie

 

rok szkolny 2015/2016

 

  • Olimpiada PCK „Promocja zdrowego stylu życia” (etap rejonowy) – Milena Skrzyńska kl. IIIc II m-ce

  • Konkurs plastyczny PCK „Krwiodawstwo w oczach dziecka”  (kategoria gimnazjum) – Marcelina Stelmańska kl. IIb  I m-ce

  • Konkurs chemiczny kuratoryjny i konkurs chemiczny organizowany przez LO – Przemysław Adamczyk, Mariusz Olendrzyński

  • Konkurs recytatorski organizowany przez gimnazjum w Gozdowie – Natalia Łykowska, Martyna Truchlewska

  • Powiatowy konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich – Justyna Jakubowska kl. IIa II m-ce

  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w  Ruchu Drogowym (etap rejonowy) – Adrian Majewski II m-ce

  • XXVIII Turniej Wiedzy o Pożarnictwie – Szymon Bednarski I m-ce

  • Szkolny konkurs plastyczny „Stop używkom” (etap szkolny) – Klaudia Listkowska I m-ce

  • „Deutsch macht spab” konkurs z jęż. niemieckiego w gimnazjum w Borkowie Kościelnym – Marcellina Stelmańska kl. IIb III m-ce

  •  Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Powiat sierpecki malowany słońcem” – Mateusz Nadrowski kl. IIb I m-ce

  • Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Powiat sierpecki malowany słońcem” – Hubert Lędziński kl. IIIb – wyróżnienie

  • II konkurs powiatowy „Stop dopalaczom” – Natalia Łykowska, Natalia Dzionkowska

  • Przegląd twórczości harcerskiej – II m-ce drużyna harcerska z Mochowa

  • Klaudia Listkowska – laureatka XIII Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (etap regionalny w Płocku)

  • Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe (etap ogólnopolski) – Mariusz Struś Ia

  •  Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe (etap diecezjalny) – Mariusz Struś Ia III m-ce, Ewa Dudkiewicz IIIa VIII m-ce, Marlena Bońkowska IIIa IX m-ce

  • Konkurs Wiedzy Religijnej „Benedictus”(etap diecezjalny) – Mariusz Struś Ia

  • Konkurs Wiedzy Religijnej „Benedictus”(etap dekanalny) – Mariusz Struś Ia II m-ce, Oliwia Moszczyńska IIIa V m-ce

  • Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny dla Gimnazjalistów „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży” (etap okręgowy) - Mariusz Struś Ia , Anna Jakubowska

  • III Edycja Konkursu Fotograficznego „Powiat sierpecki w czterech porach roku” – Mateusz Nadrowski III m-ce, Marlena Bońkowska – wyróżnienie

  • XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje wielkanocne” – Ewa Dudkiewicz, Michał Grądziel, Marcelina Stelmańska – wyróżnienie

  • XVIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ W trosce o nasze bezpieczeństwo” (etap powiatowy) – Marcelina Stelmańska I m-ce, Jakub Łaciński II m-ce

  • Konkurs „Środowisko przyszłości” I edycja „Razem z nami segreguj odpady” – Marlena Truchlewska I m-ce, Patrycja Piotrowska III m-ce

  • Konkurs Fotograficzny „Jak PROW 2014 – 2020 zmieniło twoje gospodarstwo” – Katarzyna Sikorska III m-ce

  • Konkurs „Dojenie krowy na czas” – Julia Rojewska III m-ce

  • IV Edycja Konkursu Fotograficznego „Dziadkowie i wnuki – historia zaklęta w fotografii” -  Cezary Wieluński I m-ce

  • Konkurs Plastyczny „Bezpieczne wakacje” – Olga Jagielska – wyróżnienie

  • Konkurs Plastyczny „Skarby powiatu sierpeckiego” – Mikołaj Nawrocki III m-ce

  • IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu    „Płock – miasto przyszłości” kategoria fotografia – Mateusz Nadrowski I m-ce

  • Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ja i zwierzęta” – Marcelina Stelmańska II m-ce

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Warszawa moja stolica”

  • Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna w Szczutowie III m-ce – etap powiatowy

  • Bieg sztafeta 4 +100 m dziewcząt w Szczutowie II m-ce – etap powiatowy

  • Bieg sztafeta 4 +100 m chłopców w Szczutowie III m-ce – etap powiatowy

  • XXV Memoriał LA im. R. Bramczewskiego IV m-ce – etap powiatowy

  • Bieg sztafeta 4 +100 m dziewcząt (XXV Memoriał LA) II m-ce

  • Bieg sztafeta 4 +100 m chłopców (XXV Memoriał LA) II m-ce

  • Łukasz Zambrzycki I m-ce skok wzwyż (etap powiatowy Liga LA Szczutowo)  

  • Wojciech Obst II m-ce w pchnięciu kulą (etap powiatowy Liga LA Szczutowo)  

  • Ewelina Laskowska IV m-ce (etap powiatowy Liga LA Szczutowo)  

  • Angelika Wesołowska, Osuch Patrycja – III m-ce sztafeta 4+100 m w Szczutowie)

  • Łukasz Zambrzycki, Jakub Zawadzki, Jakub Słomkowski - III m-ce piłka nożna i II m-ce sztafeta 4 +100 m Szczutowo

  • Wojewódzkie Zawody w Piłkę Nożną „Piłkarska Kadra Czeka” II m-ce : Angelika Wesołowska, Osuch Patrycja, Natalia Dzierkowska

  • Powiatowe Zawody w Piłkę Siatkową III m-ce: Jakub Zawadzki, Sebastian Chojnacki

  • V m-ce w województwie w Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – chłopcy
  • II m-ce w województwie w Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” – dziewczęta
  • III m-ce w powiecie w Turnieju Piłki Siatkowej – Chłopcy
  • III m-ce w rejonie w Turnieju Piłki Nożnej – szóstki chłopców
  • I m-ce w powiecie w Halowej Piłce Nożnej - chłopcy 
  • III m-ce w województwie w Ogólnopolskim Turnieju „Orlika” o puchar Premiera
  • „Piłkarska Kadra Czeka” (finał wojewódzki) – Partycja Ciemiecka, Natalia Łykowska, Patrycja Piotrowska, Martyna Truchlewska, Justyna Zawadzka, Weronika Włoczewska
  •  „Piłkarska Kadra Czeka” (finał wojewódzki) – Mariusz Struś Ia

 

 

  • Powiatowy konkurs recytatorski „W kręgu poezji kobiecej” - wyróżnienie Natalia Łykowska

  • Wojewódzki konkurs o tematyce ekologicznej „Świadoma energia - oszczędzamy i zmieniamy świat” - Im Mateusz Nadrowski

  • Konkurs matematyczny „Matematyka jest kluczem i drzwiami do nauki”-  finalista Maciej Wiśniewski

  • Konkurs matematyczny zorganizowany przez LO Sierpc - IIm zespołowo: Przemysław Krajenta, Maciej Wiśniewski, Adrian Majewski

  • Powiatowy konkurs fotograficzny „Dziadkowie i wnuki - historia zaklęta w fotografii” - IIIm Zuzanna Kozłowska

  • Wojewódzki konkurs fotograficzny „Ptaki zimujące w kraju. Zdjęcia, zwyczaje, wiedza”-  Im dla gimnazjum

  • Konkurs „Eco Moda" (nagroda publiczności) - wyróżnienie Radosław Chmielewski

  • Konkurs plastyczny „Szopka Betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i  wtórnych” - Im Natalia Uzarska, IIm Oliwia Moszczyńska

  • Konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż wsi” zorganizowany przez Skansen w Sierpcu - IIm Natalia Uzarska, II m Karina Zielińska, wyróżnienie - Michał Grądziel

  • XXIX edycja ogólnopolskiego konkursu „Mój las” etap rejonowy - IIm Aleksandra Nasionkowska, IIm Mariusz Struś

  • Memoriał lekkoatletyczny im. T. Wiśniewskiego w Goleszynie - IIIm

  • Piłka koszykowa chłopców w Zawidzu - IIIm

  • Piłka koszykowa chłopców w Sierpcu, etap powiatowy - IIIm

  • Siatkówka dziewcząt - IIm

  • Piłka nożna dziewcząt „Orlik” - IIm

  • Powiatowy turniej piłki nożnej w Szczutowie - IIm

 

rok szkolny 2014/2015

  • Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego - etap wojewódzki - finalistka - Anna Sikorska

  • XII Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - laureatka - Weronika Hińcz (etap regionalny)

  • I międzygimnazjalny konkurs biologiczny w LO w Sierpcu - Im Weronika Hińcz

  • Konkurs recytatorski poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II "Z wolna słowom odbieram blask" - IIm Natalia Łykowska, IIIm Natalia Olender, wyróżnienia: Klaudia Wesołowska i Natalia Zwolińska

  • Powiatowy konkurs ortograficzno-językowy - IIm zespołowo Justyna Jakubowska, Marcelina Stelmańska, Natalia Zwolińska

  • XIII edycja konkursu chemicznego im. Marii Skłodowskie Curie - IIm Weronika Hińcz

  • Powiatowy konkurs matematyczny dla uczniów klas pierwszych w Sierpcu - Im Justyna Jakubowska

  • Powiatowy konkurs matematyczny „Matmistrz 2014” w Proboszczewicach - IIIm  Weronika Hińcz  (kategoria III klasy)

  • Konkurs powiatowy ”Bezpieczna droga do szkoły” - Im Katarzyna Sikorska , Im Adrian Majewski

  • Wojewódzki konkurs literacko-plastyczno-fotograficzny - IIm Katarzyna Witkowska

  • Powiatowy konkurs języka polskiego - IIIm Magdalena Kowalska

  • Powiatowe eliminacje rejonowego konkursu recytatorskiego "Pięknie być człowiekiem" - Im ex acquo Aneta Piotrowska i Piotr Łykowski

  • Powiatowy konkurs poetycki "Czy tak trudno być?" - IIIm Aneta Piotrowska, wyróżnienie Arkadiusz Remplewicz

  • Powiatowy konkurs recytatorski "Rwane prosto z krzaka, czyli poezja ks. Jana Twardowskiego" - IIm Adrian Ignasiak, wyróżnienie Piotr Łykowski

  • Powiatowy konkurs recytatorski "W hołdzie Janowi Pawłowi II" - IIIm Piotr Łykowski

  • Międzygimnazjalny konkurs recytatorski "W poezji jest źródło" - wyróżnienie Aneta Piotrowska

  • XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - Im Łukasz Kleczkowski (etap gminny), IIIm Łukasz Kleczkowski (etap powiatowy)

  • V międzyszkolny konkurs zawodoznawczy "Mój wymarzony zawód" - Im Oliwia Gerwatowska

  • Konkurs plastyczny PCK „Krwiodawstwo w oczach dziecka”  - IIm Filip Stelmański, wyróżnienie - Aneta Piotrowska

  • Olimpiada PCK „Promocja zdrowego stylu życia”  (etap rejonowy) – IIIm Natalia Olender

  • Rejonowy konkurs plastyczny PCK "Krwiodastwo w oczach dziecka" - IIm Katarzyna Sikorska, IIIm Magdalena Antonowicz, wyróżnienie Marcelina Stelmańska

  • Wojewódzki konkurs fotograficzny „Leśne inspiracje” - IIm Weronika Hińcz

  • Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej "Benedictus" - etap okręgowy - Im Maciej Wiśniewski

  • Konkurs plastyczny „Pejzaż Gminy Mochowo” - IIm Natalia Olender , IIIm Wiśniewska Monika

  • VIII ogólnopolski konkurs fotograficzny dla fotografów amatorów „Las - Moja Miłość” - IIIm Aleksandra Sadowska

  • II edycja konkursu fotograficznego „Dziadkowie i wnuki - historia zaklęta w fotografii” - Im Katarzyna Witkowska, wyróżnienie Angelika Bombalicka

  • Konkurs multimedialny „Dbam o środowisko”  - wyróżnienie Marcelina Stelmańska

  • Konkurs fotograficzny „Piękno przyrody powiatu sierpeckiego” - IIIm Przemysław Adamczyk

  • XXVIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Mój Las” - etap regionalny - laureatka Justyna Olszewska

  • XVIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Mój las" - etap rejonowy -  IIIm Natalia Uzarska

  • IX międzypowiatowy konkurs plastyczny "Wszechświat nas otacza" - IIm Marcelina Stelmańska, wyróżnienie Filip Stelmański

  • Powiatowe eliminacje XVII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga" - Im Filip Stelmański, IIm Marcelina Stelmańska

  • XIII ogólnopolski konkurs plastyczny "Tradycje Wielkanocne" - IIm Julia Rojewska

  • V regionalny konkurs plastyczny "Mój Krajobraz" - wyróżnienie Karina Zielińska

  • Powiatowy konkurs plastyczny "Rwane prosto z krzaka, czyli poezja ks. Jana Twardowskiego" - IIm Kamil Gumiński, IIIm Michał Chęciński

  • II powiatowy konkurs multimedialny "Londyn wczoraj i dziś"  - IIIm Martyna Gruczyk

  • IV konkurs wiedzy o powiecie sierpeckim - Im drużynowo Milena Skrzyńska i Katarzyna Bylińska

  • Rejonowy konkurs plastyczny "Mołdawia nieznana" - IIIm Filip Stelmański

  • Powiatowy konkurs plastyczny "Narkotyki - nie daj się wciągnąć" - Im Julia Kolczyńska, Filip Stelmański, wyróżnienie Marcelina Stelmańska

  • Powiatowy konkurs fotograficzny "Skarby powiatu sierpeckiego" - Im Weronika Hińcz, IIm Mateusz Nadrowski

  • Powiatowy konkurs plastyczny "Skarby powiatu sierpeckiego" - Im Marcelina Stelmańska, wyróżnienie Magdalena Antonowicz

  • Mikołajkowy turniej szachowy w Sierpcu - Im Sandra Wiewiórska , IIm Weronika Hińcz

  • Powiatowy wiosenny turniej szachowy "Złota Wieża" w Sierpcu - Im Weronika Hińcz, IIm Sandra Wiewiórksa, IIm Damian Szulc

  Sport

  • Zawody w lekkiej atletyce - IIIm - Magdalena Łagiewska (biegi)

  • Zawody w pchnięciu kulą - IIIm - Roksana Suska

  • Zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt - IIIm

  • Zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt - Im

  • Zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt "Piłkarskie 6" - IIIm

  • Zawody rejonowe piłki nożnej dziewcząt "Piłkarska Kadra Czeka" - IIm

  • Halowa piłka nożna dziewcząt (etap powiatowy) - IIm

  • Zawody wojewódzkie piłki nożnej chłopców "Piłkarska Kadra Czeka" - IIm

  • Turniej ogólnopolski piłki nożnej kobiet rocznik 2000-2001 - IIIm

  • Turniej Miast i Gmin w Bodzanowie - IIIm chłopcy

  • Turniej Miast i Gmin w Bodzanowie - Im dziewczęta

  • Powiatowy konkurs tańca "Kołomyjka" w Sierpcu - wyróżnienie: Sandra Wiewiórska, Martyna Gruczyk, Aneta Piotrowska, Natalia Pączkowska, Weronika Hińcz

  • Powiatowy konkurs tańca "Kołomyjka" w Sierpcu - wyróżnienie: Piotr Łykowski, Szymon Wojdat, Daniel Krajenta, Mateusz Woziwosiński

 

 rok szkolny 2013/2014

  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny - laureatka - Justyna Grudzińska

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny - finalistka - Gabriela Kisielewska

  • Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - finalistka - Gabriela Kisielewska

  • Laureatka XI Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - etap regionalny w Płocku - Gabriela Kisielewska

  • Powiatowy konkurs matematyczny „Matmistrz 2013”- Im Karol Dziarkowski  (kat. III klasy), IIIm Arkadiusz Remplewicz  (kat. II klasy)

  • Międzygimnazjalny konkurs z matematyki w Sikorzu (II etap) - IIIm Rafał Antonowicz

  • Powiatowy konkurs recytatorski „Jej portret” - Im Aneta Piotrowska, IIm Karolina Gorzycka

  • Konkurs językowy „Mnie ta ziemia od innych droższa …” - IIm Justyna Grudzińska

  • Polsko – Ukraiński konkurs fizyczny „Lwiątko 2014” - wyróżnienie Weronika Hińcz i Łukasz Kleczkowski

  • XV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej „Benedictus” - etap dekanalny: Im Rafał Antonowicz, II m Magdalena Dąbrowska

  • VIII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe - etap diecezjalny (wojewódzki) - III m Rafał Antonowicz

  • Konkurs Językowy w Zespole Szkół nr 1 w Sierpcu - IIm Gabriela Kisielewska

  • Powiatowy konkurs recytatorski „W hołdzie błogosławionemu Janowi Pawłowi II” - III m Klaudia Wiśniewska

  • Powiatowy konkurs poetycki „Czy tak trudno być poetą...” -  Im Arkadiusz Remplewicz

  • IV Międzygimnazjalny konkurs zawodoznawczy „Mój wymarzony zawód” - Im Karol Dziarkowski

  • XXXVI eliminacje miejskie konkursu recytatorskiego dla dzieci i młodzieży im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem” - Im Aneta Piotrowska, II m Piotr Łykowski

  • Plastyczny konkurs ekologiczny „Zaopiekuj się Ziemią” - III m Marta Kotarska

  • III Festiwal Piosenki Polskiej „W poszukiwaniu talentów” - Im Szymon Bońkowski

  • Mikołajkowy Turniej Szachowy w Sierpcu – IIm Weronika Hińcz

  • Wojewódzki konkurs fotograficzny pt. „Leśne Inspiracje” - wyróżnienie - Oliwia Grudzińska

  • Konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż wsi” - II m Aneta Piotrowska

  • Konkurs plastyczny Polskiego Czerwonego Krzyża „Krwiodawstwo w oczach dziecka” - II m Filip Stelmański

  • I edycja Wojewódzkiego konkursu BIO-RÓŻNORODNOŚCI 2013  ph. „Ptaki dziuplaki - nasi sprzymierzeńcy” - IVm Magdalena Kowalska

  • X Powiatowy konkurs plastyczny Świat w oczach dziecka pt. „Jej portret” - III m Klaudia Wiśniewska 

  •  II edycja konkursu fotograficznego „Powiat Sierpecki w czterech porach roku” - II m Oliwia Grudzińska, wyróżnienie Justyna Wiśniewska

  • Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Spacer po Mazowszu” – wyróżnienie Klaudia Wiśniewska

  • Powiatowy Konkurs Plastyczno - Literacko - Multimedialny „Jego życie …” -  konkurs o twórczości i życiu Jana Pawła II - Im Oliwia Moszczyńska (w kat. multimedialnej),  IIm Klaudia Wiśniewska (w kat. plastycznej), IIIm Kamil Tomaszewski (w kat. plastycznej), wyróżnienie Filip Stelmański (w kat. literackiej)

  • Konkurs plastyczny o gen. Jose de San Martin, patronie Zespołu Szkól nr 1 w Sierpcu, jego ojczyźnie Argentynie oraz kontaktach szkoły z Ambasadą Republiki Argentyńskiej w Polsce - I m Klaudia Wiśniewska, wyróżnienie Natalia Olender

  • XXVII edycjia ogólnopolskiego konkursu „Mój las” - etap regionalny - Im Aleksandra Sadowska, IIm Katarzyna Witkowska, IIIm Magdalena Kowalska

  • Wiosenny Turniej Szachowy „Złota Wieża” w Sierpcu - IIm Maciej Rutkowski, IIIm Karol Dziarkowski

  • XII Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tradycje Wielkanocne” - IIm Paulina Ziółkowska

  • VIII Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wszechświat nas otacza” - IIIm Angelika Bombalicka

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny ph. „My jesteśmy przyszłością Świata i nadzieją Kościoła”(kategoria collage) - II m Kamil Tomaszewski

  • Gminny Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II – Papież Polak w oczach dzieci i młodzieży” - Im Filip Stelmański, IIm Izabela Kalinowska, IIIm Patrycja Majewska, wyróżnienie Weronika Gerwatowska

  • II edycja powiatowego konkursu fotograficznego i plastycznego „Skarby powiatu sierpeckiego” - IIm Klaudia Wiśniewska

  • Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt - IIm

  • Tenis stołowy - IIIm Tobiasz Ciemiecki

  • Turniej Piłki Nożnej dziewcząt - Im

  • Zawody rejonowe „Piłkarska Kadra Czeka” - Im chłopcy i dziewczęta

  • Zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt - Im

  • Zawody międzypowiatowe w siatkówce dziewcząt (LZS) - IIm

  • Halowa piłka nożna - powiat, Im dziewczęta

  • Powiatoweh zawody „Orlik” - IIIm

  • Zawody wojewódzkie dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka” - IIIm

 

rok szkolny 2012/2013

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny - laureat - Łukasz Grubalski, finalistka - Julia Domańska

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny:  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O granice i wolność Rzeczypospolitej” - laureaci: Julia Domańska,  Łukasz Grubalski, finalista - Marcin Krajenta

  • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Młodzi twórcy literatury" - laureatka - Julia Domańska

  • X Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (etap regionalny) - laureatka - Sylwia Grudzińska

  • Powiatowy konkurs poetycki "Moje wspomnienie o Janie Pawle II" - Im Julia Domańska

  • Powiatowy Turniej Wiedzy Ekologicznej w Susku - Im drużynowo

  • Powiatowy konkurs poetycki „Czy tak trudno być poetą?” - IIm Julia Domańska

  • Powiatowy konkurs językowo - ortograficzny - IIm drużynowo Iga Ajdacka, Anna Sikorska

  • Miejskie eliminacje rejonowego konkursu recytatorskiego „Pięknie być człowiekiem” - wyróżnienie Szymon Bońkowski

  • Powiatowy konkurs ortograficzny - IIm  Justyna Grudzińska, IIm zespołowo

  • Polsko-ukraiński konkurs fizyczny „Lwiątko 2013” - wyróżnienia: Gabriela Kisielewska, Weronika Hińcz, Karol Dziarkowski, Łukasz Kleczkowski, Julia Domańska