Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

21 czerwca 2018 r. odbyła się w naszym gimnazjum uroczystość pożegnania absolwentów.

Hasło akademii brzmiało „Pomyślnych wiatrów” i odnosiło się zarówno do przyszłości naszych wychowanków, jak i do wyreżyserowanego przez panią Renatę Domańską przedstawienia.

Krótka inscenizacja przedstawiała humorystyczne sceny z życia klas gimnazjalnych a utrzymana była w konwencji marynistycznej. Całość dopełniały, jak zawsze, świetna aranżacja muzyczna autorstwa pana Wiesława Dołasińskiego oraz dekoracja wykonana przez panie: Magdalenę Dylewską i Justynę Słabowską.

Tego dnia podziwialiśmy również występy naszych młodych artystów z zespołu tanecznego pani Małgorzaty Chęcińskiej „Manaba” oraz wokalno- gitarowy popis Sylwii Wiśniewskiej.

Aby tradycji stało się zadość, wręczono także nagrody uczniom, którzy swoimi bardzo dobrymi ocenami, osiągnięciami sportowymi i wzorowym zachowaniem rozsławiali dobre imię naszej szkoły.

Wśród tej grupy uczniów, szczególnie zasłużonym okazał się Mariusz Struś, którego wysiłek i postawa zaowocowały nagrodzeniem go tytułem Honorowego Absolwenta.

Naszej uwadze nie umknęły również wysiłki rodziców, którym wręczyliśmy podziękowania oraz listy gratulacyjne.

Uroczystość pożegnania absolwentów uświetnił swoją obecnością Wójt Gminy Mochowo pan Zbigniew Tomaszewski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.