Konkurs „LO kadet – bieg po wiedzę”

9 lutego 2018 r. siedmioosobowy zespół uczniów z naszej szkoły wziął udział w konkursie organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu „LO kadet - bieg po wiedzę”. Gimnazjaliści mieli okazję zmierzyć się z różnymi zadaniami, które czekały na nich na szkolnych stacjach: matematyka, geografia, język polski, język angielski, historia, chemia, biologia. Nad poprawnością wykonywanych poleceń czuwali przyjaźni i życzliwi licealiści. Po zmaganiach konkursowych odbył się ciekawy i nagrodzony gromkimi brawami pokaz sztuczek karcianych w wykonaniu jednego z uczniów liceum.

Mamy nadzieję, że wspólnie napisana w ramach konkursu fraszka pt. „Na miłość” (na stacji język polski) zapoczątkuje rozwój twórczości literackiej naszych uczniów…