Szkolne kolędowanie 2017

„Moje, Twoje Betlejem – to tytuł przedstawienia, które 21 grudnia 2017 roku zaprezentowała młodzież  z naszej szkoły. Było to widowisko niezwykłe.  Uczniowie odgrywali różne sceny przybliżające  dzieje narodzin Pana Jezusa. Efekt spotęgowały liczne żartobliwe sceny odnoszące się do współczesnego życia człowieka. Do przedstawienia uczniów przygotowali: pan Krzysztof Moskal i pani Agnieszka Piszcz. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Wiesław Dołasiński.

Swój mikołajowy taniec zaprezentowała nasza szkolna grupa taneczna MANABA pod opieką pani Małgorzaty Chęcińskiej.

Po przedstawieniu bożonarodzeniowym odbyło się wspólne kolędowanie. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klasy II i III naszego gimnazjum wprowadził nas w świąteczny bożonarodzeniowy nastrój. Były występy solo i w grupie. Uczniowie zaśpiewali pięknie kolędy, a publiczność była poruszona wystąpieniami