Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu 15.03.2017r w Publicznym Gimnazjum im. gen. Edwarda Żółtowskiego w Mochowie przeprowadzono eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do turnieju gminnego zakwalifikowało się 11 uczniów ze wszystkich szkół funkcjonujących na terenie gminy Mochowo.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy tj. grupa I – uczniowie szkół podstawowych oraz grupa II – uczniowie gimnazjum.

Osoby uczestniczące w eliminacjach gminnych otrzymali do rozwiązania testy, które po zakreśleniu odpowiedzi zostały sprawdzone przez komisję.

Kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

Grupa I:

I miejsce – Kamiński Maciej, klasa V ,Szkoła Podstawowa w Ligowie

II miejsce – Cholewiński Jakub, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Bożewie

III miejsce – Ręmplewicz Jakub, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Mochowie

Grupa II:

I miejsce – Truchlewska Martyna, klasa III, Gimnazjum w Mochowie

II miejsce – Struś Mariusz, klasa II, Gimnazjum w Mochowie

III miejsce- Skierski Patryk, klasa II, Gimnazjum w Mochowie

Finaliści otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Mochowo – Zbigniewa Tomaszewskiego. Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy oraz podziękowania za udział w konkursie.

Osoby, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych grupach , wezmą udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 31 marca 2017r. w Starostwie Powiatowym w Sierpcu.