Walentynki 2017

Tegoroczne Walentynki świętowaliśmy już 9 lutego. Mimo nieco wcześniejszego terminu zabawy naszym uczniom udzieliła się romantyczna atmosfera.Pocałunek

Jak co roku bawiliśmy się w rytm największych przebojów podczas dyskoteki prowadzonej przez Szymona Wojdata. Podczas dyskoteki, wzorem wielu celebrytów, zorganizowaliśmy Mannequin Challange, a także wybory króla i królowej balu. Naszą królową została Natalia Łykowska z klasy 3c, zaś królem Kuba Słomkowski z 3b. Wszystko to w przepięknej, serduszkowej dekoracji.

Ponadto w szkole mogliśmy robić romantyczne „selfie” na specjalnie do tego przygotowanej ściance. Aby tradycji stało się zadość, zorganizowaliśmy także pocztę walentynkową. Wydarzenie zostało zorganizowane pod opieką p. Justyny Słabowskiej. Ciekawskich zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.