Międzygimnazjalny Turniej Językowy

3 października 2016r. gościliśmy w naszej szkole uczniów z gimnazjum w Borkowie Kościelnym na Międzygimnazjalnym Turnieju Językowym.

Uczniowie zmagali się z zadaniami w pięciu kategoriach. Były to:

• prezentacja Power Point w języku obcym na temat „Będąc w koniecznie zobacz, spróbuj, odwiedź…"
  • quiz wiedzy o krajach aglo- i niemieckojęzycznych
  • piosenka języku narodowym wylosowanego wcześniej kraju
  • potrawa
  • plakat.

Gimnazjaliści z Borkowa prezentowali Kanadę, zaś uczniowie mochowskiego gimnazjum Austrię.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, a uczniowie wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i szeroką wiedzą oraz umiejętnościami.

Nasz konkurs nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie Rodziców, Banku Spółdzielczego w Starej Białej – oddział Mochowo oraz indywidualnych darczyńców. Serdecznie za tę pomoc dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Justyna Słabowska i  Małgorzata Szumska