20 czerwca 2016r. - Po raz ostatni na parkiecie - "Bal Gimnazjalny 2016"

Jesteśmy przekonane, że prawie każdy z Was, Kochani Absolwenci, pamięta dzień, kiedy po raz pierwszy przekroczyliście próg naszej szkoły. Wtedy także zobaczyliście nieznane dotąd twarze nauczycieli i uczniów. Widać było towarzyszący Wam strach i niepewność. Trzy lata temu zostali Wam przedstawieni wychowawcy. Byli z Wami przez cały okres nauki w murach gimnazjum.

klasa I-IIIa - p. Magdalena Dylewska (od II sem kl. III - p. Joanna Rutkowska)

klasa I-IIIb - p. Agnieszka Liszewska

klasa Ic - p. Małgorzata Szumska, klasa II-IIIc - p. Edyta Gabrychowicz

Na koniec klasy III chciałybyśmy złożyć Wam życzenia na nadchodzące, mamy nadzieje gorące wakacje. Odpocznijcie od szkoły i nabierzcie sił na dalszy etap edukacji. Wtedy to zaczniecie wszystko od nowa, poznacie nowych ludzi, zawrzecie nowe przyjaźnie. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać czas, który tak szybko upłynął. W naszej pamięci zostaniecie na zawsze. Raz jeszcze dziękujemy za te wspałaniałe chwile, jakie mogłyśmy z Wami przeżyć. Życzymy dalszych sukcesów.

wychowawcy klas III:
Edyta Gabrychowicz